BIC Sigorta

Aysel Yıldız

Pazarlama ve Satış Uzmanı

1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen iki çocuk annesi Aysel Yıldız, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği dalında yapıp ardından Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiştir. Akademik hayatıyla beraber kişisel gelişim alanlarına da büyük ilgi duyan Aysel Yıldız uzmanlardan etkili iletişim, beden dili, NLP gibi alanlarda da eğitimler alıp kendini yetiştirmeyi başarmıştır.

Ana branşı olan Okul Öncesi Öğretmenliğini yaklaşık 12 sene boyunca yapmıştır. Bu branşta öğretmen unvanıyla idari kadrolarda görev almıştır.

Birbirinden farklı birçok sektörde takım liderliği ve pazarlama yönetimi gibi pozisyonlarda görev alan Aysel Yıldız, Türkiye’de ve uluslarası alanda organizasyon yönetimi, süpervizör, saha satış sorumlusu gibi farklı dallarda kendisini geliştirmiş, bununla beraber bir çok ilde yapılan etkinliklerde ve online platformlarda alanla alakalı eğitimler vermeye devam etmektedir. Yaklaşık 5 senedir uluslararası marketing  yaparak ileri derece satış uzmanlığı ve sigorta alanı üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Birçok sigorta şirketinin saha çalışmasını yürütmüş, onlarca acente ve brokerin satış ekiplerini kurgulamış ve bu ekiplerin doğru zaman yönetimleri ile alakalı teknik hususlarda eğitimlerini üstlenmiştir. Geliştirdiği yeni koordinasyon yöntemleriyle takımların daha verimli çalışmalarını sağlamıştır. 

Bu deneyimlerini BIC çatısı altında sigortacı adaylarıyla paylaşacak interaktif ve proaktif çalışma yöntemlerinin sigortacı adaylarına aktarımını gerçekleştirecektir.